Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, zlato mat SC019
Původní cena byla: 5 581,00 Kč.2 232,40 KčAktuální cena je: 2 232,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 700mm |
| Hloubka | 83mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913123665 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





