Sleva!
Ridder STYLE držák ručníků 400x30mm, černá mat 11122110 Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 593,00 Kč.237,20 KčAktuální cena je: 237,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 30x400x62 mm |
| Šířka | 30mm |
| Výška | 400mm |
| Hloubka | 62mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček, Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3880kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956188270 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





