Sleva!
Zlevněný Gedy SEVENTY WC štětka na postavení, šedá 633408
Původní cena byla: 308,00 Kč.123,20 KčAktuální cena je: 123,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 90x387x90 mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 387mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2910kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341044704 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





