Sleva!
Top Prodej Sapho Police 500x100x8mm, mléčné sklo 22481
Původní cena byla: 335,00 Kč.134,00 KčAktuální cena je: 134,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 500x8x100 mm |
| Délka | 500mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 8mm |
| Hloubka | 100mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost / ks | 1.1200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913817335 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





