Sleva!
Výhodná Nabídka Gedy Zásobník hygienických sáčků, 13,4x26x9 cm, černá mat 233014
Původní cena byla: 486,00 Kč.194,40 KčAktuální cena je: 194,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 134x90x26 mm |
| Šířka | 134mm |
| Výška | 90mm |
| Hloubka | 26mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3150kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341347492 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





