Sleva!
Speciální Cena Sapho Police 600x100x8mm, čiré sklo 23482
Původní cena byla: 199,00 Kč.79,60 KčAktuální cena je: 79,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 600x8x100 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 8mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost / ks | 0.8300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913846793 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





