Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Gedy SMART police do sprchy, 300x45x128 mm, černá mat 241714
Původní cena byla: 1 797,00 Kč.718,80 KčAktuální cena je: 718,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x45x128 mm |
| Délka | 300mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 45mm |
| Hloubka | 128mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6950kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341280164 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





