Sleva!
Super Cena Sapho Samolepící háček, sada 4 ks, černá mat 33201
Původní cena byla: 292,00 Kč.116,80 KčAktuální cena je: 116,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x50x20 mm |
| Šířka | 45mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 20mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.0910kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913876882 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





