Sleva!
Výprodej Aqualine CHROM LINE police do sprchy závěsná, na baterii, chrom 37006
Původní cena byla: 419,00 Kč.167,60 KčAktuální cena je: 167,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 260x375x112 mm |
| Délka | 260mm |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 375mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 0.4500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913883941 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





