Sleva!
Top Prodej Gedy DAFNE mýdlenka na postavení, bambus 3911
Původní cena byla: 495,00 Kč.198,00 KčAktuální cena je: 198,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | DAFNE |
| Rozměr | 140x22x80 mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 22mm |
| Hloubka | 80mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1460kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341064238 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |





