Sleva!
Gedy AFRODITE miska na postavení, cement 4906 Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 770,00 Kč.308,00 KčAktuální cena je: 308,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AFRODITE |
| Rozměr | 305x32x104 mm |
| Šířka | 305mm |
| Výška | 32mm |
| Hloubka | 104mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8440kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341064122 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |





