Sleva!
Gedy AFRODITE mýdlenka na postavení, cement 4911 Nejprodávanější
Původní cena byla: 512,00 Kč.204,80 KčAktuální cena je: 204,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AFRODITE |
| Rozměr | 128x30x84 mm |
| Šířka | 128mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 84mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Beton |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2720kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341064061 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |





