Sleva!
Vysoce Kvalitní Gedy AFRODITE dávkovač mýdla na postavení, cement 4980
Původní cena byla: 709,00 Kč.283,60 KčAktuální cena je: 283,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AFRODITE |
| Rozměr | 76×172 mm |
| Průměr | 76mm |
| Šířka | 76mm |
| Výška | 172mm |
| Hloubka | 76mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Beton |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 150ml |
| Hmotnost / ks | 0.6840kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341064023 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





