Sleva!
Doprava Zdarma Gedy LOUNGE sklenka na postavení, mléčné sklo, chrom 549813
Původní cena byla: 1 045,00 Kč.418,00 KčAktuální cena je: 418,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LOUNGE |
| Rozměr | 70x100x70 mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 100mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341180754 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





