Sleva!
Ridder Podpora rohové sprchové tyče, chrom 596000 Poslední Šance
Původní cena byla: 497,00 Kč.198,80 KčAktuální cena je: 198,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 55 cm |
| Průměr | 25mm |
| Výška | 550mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Hliník |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956596006 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |





