Sleva!
Akční Nabídka Ridder Podpora rohové sprchové tyče, bílá 596001
Původní cena byla: 515,00 Kč.206,00 KčAktuální cena je: 206,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 55 cm |
| Průměr | 25mm |
| Výška | 550mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956596013 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |





