Sleva!
Značkový Aqualine Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, chrom 72075
Původní cena byla: 339,00 Kč.135,60 KčAktuální cena je: 135,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 90x198x85 mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 198mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 350ml |
| Hmotnost / ks | 0.2490kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913864339 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





