Sleva!
Polysan NIX nerezová vanová kapsa, 160cm, instalace do rohu 72461 Pouze Dnes
Původní cena byla: 18 911,00 Kč.7 564,40 KčAktuální cena je: 7 564,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | NIX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1600x230x130 mm |
| Délka | 1600mm |
| Výška | 230mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Instalace | K zapuštění |
| Hmotnost / ks | 12.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729075882 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





