Sleva!
Ridder LA OLA předložka 55x50cm s protiskluzem, polyester, šedá 729807 Horká Nabídka
Původní cena byla: 752,00 Kč.300,80 KčAktuální cena je: 300,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 55×50 cm |
| Délka | 550mm |
| Šířka | 500mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.6650kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956729879 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |





