Sleva!
Aktuální Gedy COLORADO háček, chrom 6926
Původní cena byla: 292,00 Kč.116,80 KčAktuální cena je: 116,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x42x49 mm |
| Šířka | 42mm |
| Výška | 42mm |
| Hloubka | 49mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1390kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341203811 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





