Sleva!
Bezpečná Platba Gedy JUNIOR dvoupatrová rohová polička, 189x385x139 mm, termoplast, bílá 8079
Původní cena byla: 262,00 Kč.104,80 KčAktuální cena je: 104,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | WHITE LINE |
| Rozměr | 189x385x139 mm |
| Délka | 189mm |
| Šířka | 189mm |
| Výška | 385mm |
| Hloubka | 139mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341271117 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





