Sleva!
Bezpečná Platba Gedy ELBA dávkovač mýdla, mléčné sklo, chrom A08113
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ELBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x160x130 mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 160mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341205068 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





