Sleva!
Ridder Pevnostní madlo plastové, 600mm, černá A1016010 Hit Sezóny
Původní cena byla: 496,00 Kč.198,40 KčAktuální cena je: 198,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 700x90x95 mm |
| Šířka | 700mm |
| Výška | 90mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 100.0000kg |
| Hmotnost / ks | 0.3581kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956199870 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |





