Sleva!
Aktuální Ridder HANDICAP sedátko na vanu s madlem, bílá A0040101
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 700×310 mm |
| Šířka | 700mm |
| Hloubka | 310mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Závěsná |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 3.3684kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951300 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |





