Sleva!
Doprava Zdarma Ridder HANDICAP opěrná mobilní madla k WC, bílá A0110101
Původní cena byla: 2 141,00 Kč.856,40 KčAktuální cena je: 856,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 715x660x490 mm |
| Šířka | 715mm |
| Výška | 660mm |
| Hloubka | 490mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 5.5130kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951348 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





