Sleva!
Ridder HANDICAP WC štětka, dlouhá rukojeť 66cm, kovová A0170101 Výprodej
Původní cena byla: 1 023,00 Kč.409,20 KčAktuální cena je: 409,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 90x660x90 mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 660mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951447 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





