Sleva!
Ridder TRENDY koupelnová stolička 40x48x27,5cm, čirá A211100 Ihned K Objednání
Původní cena byla: 4 119,00 Kč.1 647,60 KčAktuální cena je: 1 647,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 400x480x275 mm |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 480mm |
| Hloubka | 275mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 100.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.2450kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956136882 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





