Sleva!
Autentický Gedy SAMOA držák toaletního papíru bez krytu, chrom A82413
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMOA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 146x28x87 mm |
| Šířka | 146mm |
| Výška | 28mm |
| Hloubka | 87mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3770kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341293942 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |





