Sleva!
ABELINE police, sklenka + dávkovač/černá, 600mm, rockstone, bílá mat AE602-0101-03 Nejlepší Cena
Původní cena byla: 2 762,00 Kč.1 104,80 KčAktuální cena je: 1 104,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| Rozměr | 600x12x100 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 12mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Bílá, Černá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Lepení |
| Objem dávkovače | 170ml |
| Hmotnost / ks | 1.9240kg |
| Balení | 4ks |
| EAN | 8590913933356 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.





