Sleva!
Akční Nabídka Gedy GAIA kosmetické zrcátko závěsné, Ø 180mm, oboustranné, gun metal CO202481
Původní cena byla: 2 313,00 Kč.925,20 KčAktuální cena je: 925,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 230x310x290 mm |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 310mm |
| Hloubka | 290mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341336335 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |





