Sleva!
Speciální Cena Sapho INSIA držák toaletního papíru, chrom IS017
Původní cena byla: 507,00 Kč.202,80 KčAktuální cena je: 202,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 137x82x60 mm |
| Šířka | 137mm |
| Výška | 82mm |
| Hloubka | 60mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913933981 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





