Sleva!
Výhodná Nabídka Gedy LUCY mýdlenka na postavení, keramika LY11
Původní cena byla: 236,00 Kč.94,40 KčAktuální cena je: 94,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LUCY |
| Rozměr | 120x30x82 mm |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 82mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2220kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341099629 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





