Sleva!
Akce Gedy PIRENEI držák ručníků 600x66mm, zlato PI216087
Původní cena byla: 2 313,00 Kč.925,20 KčAktuální cena je: 925,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x26x66 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 26mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.8800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341324462 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





