Sleva!
Značkový Aqualine RUMBA dvojitý držák skleniček, mléčné sklo, chrom RB105
Původní cena byla: 275,00 Kč.110,00 KčAktuální cena je: 110,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RUMBA |
| Rozměr | 146x94x106 mm |
| Šířka | 146mm |
| Výška | 94mm |
| Hloubka | 106mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828072 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





