Sleva!
Značkový Aqualine SAMBA čtyřháček, černá SB224
Původní cena byla: 312,00 Kč.124,80 KčAktuální cena je: 124,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 210x50x35 mm |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 35mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Čtyřháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913899409 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





