Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, nerez mat SE102
Původní cena byla: 5 366,00 Kč.2 146,40 KčAktuální cena je: 2 146,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x1700x70 mm |
| Šířka | 550mm |
| Výška | 1700mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na opření |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 3.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913831294 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





