Sleva!
Expresní Doručení Sapho SHICK nástěnný sušák ručníků 500×1344 mm, kulatý, chrom SH500
Původní cena byla: 4 291,00 Kč.1 716,40 KčAktuální cena je: 1 716,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1344x122 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1344mm |
| Hloubka | 122mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 5.1000kg |
| EAN | 8590913922893 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





