Sleva!
Akční Cena Sapho SKA nástěnný sušák ručníků s policí 454x1184x252mm, černá mat SKA701
Původní cena byla: 4 119,00 Kč.1 647,60 KčAktuální cena je: 1 647,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 454x1184x252 mm |
| Šířka | 454mm |
| Výška | 1184mm |
| Hloubka | 252mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný, Držák ručníků s policí |
| Instalace | Nástěnná |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 5.6500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913121791 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





