Sleva!
Akční Cena Aqualine WING skládací stojan na ručníky 58x103x35cm, jasan SP854
Původní cena byla: 1 099,00 Kč.439,60 KčAktuální cena je: 439,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 580x1030x350 mm |
| Šířka | 580mm |
| Výška | 1030mm |
| Hloubka | 350mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnost / ks | 1.9000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913132896 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).





