Sleva!
Super Cena Gedy TRILLY stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom TR3213
Původní cena byla: 1 883,00 Kč.753,20 KčAktuální cena je: 753,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x628x140 mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 628mm |
| Hloubka | 140mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 3.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341067239 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





