Sleva!
Speciální Cena Sapho LARISSA mýdlenka, mléčné sklo, černá/zlato mat WS002BG
Původní cena byla: 1 342,00 Kč.536,80 KčAktuální cena je: 536,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x54x130 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4760kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997624 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





