Sleva!
Sezónní Sleva Sapho LARISSA držák toaletního papíru, černá/měď mat WS017BC
Původní cena byla: 1 453,00 Kč.581,20 KčAktuální cena je: 581,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 138x118x72 mm |
| Šířka | 138mm |
| Výška | 118mm |
| Hloubka | 72mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997556 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





