Sleva!
Cenově Výhodný Sapho LARISSA držák toaletního papíru rezervní, černá/měď mat WS018BC
Původní cena byla: 1 161,00 Kč.464,40 KčAktuální cena je: 464,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x158x72 mm |
| Šířka | 54mm |
| Výška | 158mm |
| Hloubka | 72mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2680kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913116117 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





