Sleva!
Top Prodej Sapho LARISSA dávkovač mýdla 250ml, mléčné sklo, chrom WS019
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x190x110 mm |
| Šířka | 82mm |
| Výška | 190mm |
| Hloubka | 110mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 250ml |
| Hmotnost / ks | 0.8920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913984198 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





