Sleva!
Víkendová Akce Sapho LARISSA trojháček otočný, chrom WS063
Původní cena byla: 1 496,00 Kč.598,40 KčAktuální cena je: 598,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x193x135 mm |
| Šířka | 54mm |
| Výška | 193mm |
| Hloubka | 135mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Trojháček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6480kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913984266 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





