Sleva!
Super Cena Sapho HANDICAP madlo sklopné 600mm, černá mat XH516B
Původní cena byla: 2 399,00 Kč.959,60 KčAktuální cena je: 959,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x250x616 mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 250mm |
| Hloubka | 616mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913984020 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





