Sleva!
Zlevněný Sapho X-ROUND E polička skleněná s výklopnou hrazdou 600x130mm, mléčné sklo, chrom XR600
Původní cena byla: 1 496,00 Kč.598,40 KčAktuální cena je: 598,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 600x55x130 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.9300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128073 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





