Sleva!
Časově Omezené Sapho X-ROUND E skleněná polička s výklopnou hrazdou 300x130mm, mléčné sklo, chrom XR607
Původní cena byla: 1 221,00 Kč.488,40 KčAktuální cena je: 488,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 300x55x130 mm |
| Délka | 300mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128141 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





