Sleva!
Aktuální Sapho X-ROUND GOLD dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, zlato mat XR103GB
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 75x145x100 mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 145mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 200ml |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.8920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127137 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





