Sleva!
Sapho X-ROUND trojháček otočný, chrom XR211 Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 937,00 Kč.374,80 KčAktuální cena je: 374,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 55x190x135 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 190mm |
| Hloubka | 135mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Trojháček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127328 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





